środa, 13 marca 2013

Pakiet książek Wydawnictwa AmberTytuł: Ryś
Autor: Stanisław Tym
Stan: Dobry
Ilość stron: 198
Okładka: Miękka
Wydawnictwo: Amber
Kategoria: Literatura piękna
Opis: Na 3 tygodnie przed premierą filmu dowiemy się, jak Ryszard został posłem, a potem wspólnym kandydatem wszystkich partii na prezydenta RP. Ryszard Ochódzki, wszechwieczny? Można powiedzieć ? Prezes klubu sportowego "Tęcza" znalazł się wraz z całą Polską w zupełnie innych okolicznościach. A że nie były to okoliczności łagodzące, więc trzeba było ostro się do nich przyzwyczajać, a nawet poczuć dobrze. Ochódzki umie poczuć się dobrze, nie ma moralnych norm, więc nie ma też żadnych oporów. Gdy w jego bardzo dobrym samopoczuciu doznaje ostrego dyskomfortu, potrafi sobie z tym poradzić. 
 Cena z wysyłką: 10 zł


Autor:
Stan: Bardzo dobry
Ilość stron: 230
Okładka: Miękka
Wydawnictwo: Amber
Kategoria: Powieść dla nastolatek
Opis: Czwarta część nowej odsłony bestsellerowej serii dla nastolatek. Rodzeństwo Carlsów na dobre zadomowiło się w Nowym Jorku. Pora na dalsze podboje – na Bahamach! Imprezy na ciepłych plażach, nowe znajomości, nowe pokusy. I tak dobra zabawa, że można zapomnieć o swoich drugich połowach pozostawionych na Manhattanie. Dopóki druga połowa nie pojawi się niespodziewanie na gorącej wyspie..

Cena z wysyłką: 10 zł 


Autor: Thomas Gifford
Stan: Bardzo dobry
Ilość stron:295
Okładka: Miękka
Wydawnictwo: Amber
Kategoria: Powieść, thriller/sensacja/kryminał
Opis: Wykładowca Harvardu John Cooper dostaje telegram od brata Cyrila, wzywający go do przyjazdu do rodzinnego domu. Po dotarciu do odciętego od świata przez śnieżyce i falę mrozów miasteczka John znajduje brata martwego, a mieszkańców przerażonych serią niesamowitych wydarzeń. Aby wyjaśnić tajemnicę śmierci Cyrila, postanawia prześledzić ostatni okres jego życia. Ślady prowadzą go do Buenos Aires, Glasgow i Londynu, dając początek niezwykłej przygodzie, która zamienia się w śmiertelny pościg z udziałem neonazistów i ludzi na własną rękę wyrównujących krzywdy wyrządzone przez hitlerowskich zbrodniarzy...
Cena z wysyłką 15 zł 


Tytuł: Ludzie Przemocy
Autor: ,
Stan: Bardzo dobry w środku autograf Pani Ewy Chmielewskiej - Tomczak, która przełożyła książkę na język polski.
Ilość stron:295
Okładka: Miękka
Wydawnictwo: Amber
Kategoria: Powieść, thriller/sensacja/kryminał
Opis: Osiemnastolatka oskarżona o napad na bank.
Bogaty producent filmów pornograficznych zamordowany w mieszkaniu kochanki. Martin Beck ma jak zwykle ma głowie kilka spraw. I jak zwykle najbardziej złości go to, że co chwila utyka w labiryncie policyjnej biurokracji. Lecz teraz czeka go naprawdę niewdzięczne zadanie: chronić amerykańskiego senatora podczas dyplomatycznej wizyty w Sztokholmie. A są wszelkie podstawy, żeby podejrzewać, że niepopularny polityk będzie celem zamachu…


 Cena książki z wysyłką: 20 zł


Tytuł: Aria dla Zdrajcy
Autor:
Stan: Bardzo dobry. Na pierwszej stronie mały ekslibris
Ilość stron: 270
Okładka: Miękka
Wydawnictwo: Amber
Kategoria: Powieść, thriller/sensacja/kryminał
Opis: Kubańscy emigranci w Miami protestują przeciwko występom znanego tenora. Zarzucają mu popieranie reżimu Castro. Gail Connor, prawniczka opery, zamierza szybko załatwić tę prostą sprawę. Wkrótce jednak poznaje jej groźniejsze oblicze, tajemniczą przeszłość swojego narzeczonego i zagadkę brutalnego morderstwa.

Cena z wysyłką: 10 zł

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz