Regulamin

 1. Jeśli chcesz kupić książkę, wystarczy że zostawisz komentarz pod postem i skontaktujesz się ze sprzedającym.
 2. Jeśli chcesz sprzedać, odstąpić, czy zamienić książkę - napisz do nas. Maile znajdują się na stronie głównej. (Niestety, nie będziemy przyjmować osób zupełnie anonimowych, trzeba posiadać blog, albo przynajmniej dłuższy czas konto na którymś z serwisów związanych z czytaniem). Mail powinien być napisany wg. Formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie.
 3. Targ z książkami nie jest miejscem, gdzie sprzedajemy by zarabiać na innych , to miejsce, w którym możemy odsprzedać książki używane, nowe za symboliczne kwoty, kwota książki nie może przekraczać 50 zł.
 4. Administratorki nie ponoszą odpowiedzialności za bezpieczeństwo transakcji! Wszystko działa na zasadzie wzajemnego zaufania.
 5. Jeden post może zawierać jedną książkę, prosimy jednak by sprzedane i nieaktualne książki usuwać. (Jeżeli jest sytuacja, że wystawiasz kilka, lub kilkanaście na raz, można odstąpić od tego punktu regulaminu.)
 6. Każdy post powinien być zaopatrzony w etykietę z nickiem właściciela oraz w etykietę informującą o rodzaju transakcji.
 7. Każdy post powinien zawierać fotografię sprzedawanej rzeczy oraz jej rzetelny opis i cenę jeśli dotyczy sprzedaży. 
 8. W przypadku zamiany, należy zamieścić informację czego się oczekuje w zamian.
 9. Blog jest wspólny i otwarty dla wszystkich osób, które chcą uszczuplić swoje regały.
10. Sprzedaż odbywa się poprzez zamieszczenie komentarza przy wybranej rzeczy (pierwszeństwo ma osoba, która jako pierwsza zamieści komentarz pod wybranym postem).
11. Wszelkie dane wymieniane są drogą mailową pomiędzy kupującym a sprzedającym.
12. Dane do przesyłki czy wymiany są wysyłane drogą mailową, koszty wysyłki muszą być podane w poście, następnie ponosi je kupujący lub wymieniający w zależności jak dane osoby się umówią.
13. Wszystkie przesyłki powinny być wysyłane listem poleconym lub paczką  by posiadać potwierdzenie nadania.
14. Po zakończonej transakcji nieaktualny post należy usunąć!
15. Prosimy nie wystawiać na Targu książek, które stanowią materiał promocyjny i nie są przeznaczone na sprzedaż, a ich rozpowszechnianie jest zabronione.
16. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości lub pytania napisz do nas , kto pyta nie błądzi.

iza.bela19@wp.pl 
vivi22@poczta.onet.pl