czwartek, 16 sierpnia 2012

Sprzedam.

''Tajemnica Katie'' Thomas Brezina -twarda okładka (28zł z wysyłką)
Piętnaste urodziny Katie nie zapowiadały się nadzwyczajnie. (...) Przez ostatni rok na wyspie St. Jeremy na południu Anglii właściwie nic się nie zmieniło... aż do chwili, gdy nadeszła ta dziwna paczka.


''Król Demon'' Cinda Williams Chima (25zł z wysyłką)
 W Fellsmarchu nastały ciężkie czasy. Han Alister, do niedawna złodziej, zrobi niemal wszystko, by utrzymać siebie, matkę i siostrę Mari. Jak na ironię, jedyna wartościowa rzecz, jaką posiada, nie nadaje się do sprzedaży. Odkąd Han pamięta, zawsze miał na rękach grube srebrne bransolety z wygrawerowanymi runami. Wszystko wskazuje na to, że są magiczne - rosną wraz z nim i nie da się ich zdjąć. Życie Hana komplikuje się jeszcze bardziej po tym, jak chłopak zabiera potężny amulet Micahowi Bayarowi, synowi Wielkiego Maga.

''10 x miłość''- opracowanie zbiorowe (27zł z wysyłką)
Specjalnie do tej książki dziesięciu autorów napisało dziesięć opowiadań. Między innymi byli to Tomasz Jastrun, Hanna Bakuła, Jerzy Pilch i Grażyna Szapołowska. Odkrywają przed nami dziesięć różnych miłości - gorącą, zmysłową, dozgonną, nieszczęśliwą, ślepą, wielką, niszczącą, platoniczną, trudną i gorzką.


Stan książek: bardzo dobry/idealny
kontakt: mirandaf@o2.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz