wtorek, 14 sierpnia 2012

SPRZEDAŻ LUB WYMIANA "Magiczny dom"

Jak możesz uczynić swój dom miejscem jeszcze bardziej przyjaznym dla Ciebie i Twoich najbliższych? W jaki sposób poradzić sobie z wszechobecnym bałaganem panującym w mieszkaniu? Jak stworzyć miejsca przepełnione dobroczynną energią? Odpowiedzi udziela Autorka będąca doradcą intuicyjnym, konsultantką feng shui i cenioną mówczynią.

Dzięki niej dowiesz się, jak wykorzystać kamienie szlachetne w tworzeniu miejsca idealnego do życia. Pomogą Ci w tym również wróżki, anioły oraz roślinni i zwierzęcy sprzymierzeńcy. Do swoich celów wykorzystasz także możliwości czarodziejskich aromatów, kadzidełek i świętego dymu. Zastosujesz błogosławieństwa, magię ochronną i praktyczne mowe rytuały. Będziesz także w stanie skomponować w pełni naturalne detergenty, które wysprzątają nie tylko mieszkanie, ale także oczyszczą Twoją sferę duchową.

Od stworzenia talizmanu po błogosławieństwo szczotki. Od eterycznych naparów po dobroczynne zaklęcia. Magia może znaleźć setki zastosowań w Twoim mieszkaniu. Jak tylko z niej skorzystasz, stworzysz dom, który zalśni pozytywną energią.
 

Chętnie tanio sprzedam tę książkę (dokładniej cenę możemy ustalić przez maila, jestem otwarta na propozycje) lub wymienię na inną. W przypadku ewentualnej wymiany myślę, że nie będzie problemu ze znalezieniem dobrego egzemplarza - interesują mnie książki z różnych gatunków.

Książka jest nowa, nigdy nie czytana, w idealnym stanie. Okładka miękka.

Zainteresowanych proszę o kontakt:
e-mail: oczamiczytelnika@gmail.com
gg: 771095

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz