czwartek, 16 sierpnia 2012

Sprzedam

''Uratuj mnie'' Guillaume Musso (20zł z wysyłką)
Nie wyznając sobie swoich uczuć, para zakochanych żegna się na lotnisku. Samolot, do którego wsiada dziewczyna rozbija się krótko po starcie. Ale to jeszcze nie koniec... Czy miłość okaże się silniejsza od śmierci?

''Tonia'' Iwona Małgorzata Żytowiak (19zł z wysyłką)
Tonia doznaje od życia wszelkiego zła, jakie tylko można sobie wyobrazić. Srogi ojciec, matka zajęta synem, nieudane małżeństwo okupione łzami, kalectwo syna, a w końcu nieuleczalna choroba. Pomimo przeciwności losu, nie poddaje się. Walcząc i usilnie poszukując szczęścia, na nowo odkrywa w sobie kobietę. Wyjeżdża do Niemiec, a później do Francji, aby w Paryżu podjąć najważniejszą decyzję swojego życia.

''Moje 16 urodziny. Zaczynam wszystko od nowa'' Elisa Veronelli (18zł z wysyłką)
Ivano ma 15 lat. Jest przystojny. Inteligentny. Wrażliwy. Ma wspaniałą wyobraźnię i wielkie marzenie: zostać poetą. Jego historia ro zwija się pomiędzy wierszami, zapisywanymi na kartkach papieru, które zawieszał na domofonie, a wołaniem o pomoc, pomiędzy nieszczęś liwą miłością a wielką potrzebą wykrzyczenia światu: "Oto ja. Także istnieję". "Moje 16 urodziny. Zaczynam wszystko od nowa!" to int ymne zwierzenia dojrzewającego chłopaka wyrażane w e-mailach

Stan książek: bardzo dobry
kontakt: mirandaf@o2.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz